НАЗК передало поліції матеріали по справі Ляшка

НовиниПолітика    25.07.2017 - 18:13
Фото: Олег Ляшко (РБК-Україна)
Фото: Олег Ляшко (РБК-Україна)

Нацагенство передало матеріали до Нацполіції

Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) направило всі матеріали справи відносно народного депутата України Олега Ляшка у Головне слідче управління Національної поліції України. Про це передає прес-служба НАЗК.

Матеріали направлені у зв'язку з появою в Інтернеті витяги з кримінального провадження про внесення до ЄРДР заяви Ляшко за обвинуваченням посадових осіб НАЗК внесення в протокол про адміністративне правопорушення завідомо недостовірних відомостей.

Дане провадження було відкрито за зверненням народного депутата у зв'язку з складеним на нього НАЗК протоколом про вчинення адміністративного правопорушення.

Йдеться про порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності: за результатами перевірки були отримані докази входження Олега Ляшка у період з 1 січня 2006 року по 27 жовтня 2016 виконавчий орган ЗАТ "Редакція газети "Політика", що прямо заборонено пунктом 2 частини першої статті 25 Закону України "Про запобігання корупції"

Ляшко спирається на записи в трудовій книжці про звільнення його в 2006 році з посади головного редактора газети "Свобода", хоча зазначений факт жодним чином не спростовує його входження у виконавчий орган ЗАТ "Редакція газети "Політика".

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва постановив закрити кримінальне провадження стосовно голови Радикальної партії Олега Ляшка.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top