НАЗК не виявило втручання в роботу системи е-декларування

НовиниПолітика    22.08.2016 - 23:57
Фото: Наталія Корчак розповіла про результати перевірки втручання у систему е-декларування
Фото: Наталія Корчак розповіла про результати перевірки втручання у систему е-декларування

Комісія з перевірки факту фальсифікації декларації про доходи члена НАЗК Руслана Рябошапки завершила свою роботу

Комісія у складі представників Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), Програми розвитку ООН, ТОВ "Міранда" та громадськості завершила роботу з перевірки факту фальсифікації декларації про доходи члена НАЗК Руслана Рябошапки. Про це повідомила голова НАЗК Наталія Корчак у Facebook.

"Несанкціонованого втручання в роботу системи електронного декларування 19.08.2016 не було. Подача декларації Рябошапки Р. Г. до системи була здійснена за допомогою дійсного електронного цифрового підпису, що не належить члену Національного агентства з питань запобігання корупції Рябошапці Руслану Георгійовичу", - написала Корчак.


Вона також зазначила, що файл підпису цієї декларації містить гіперпосилання на акредитований центр сертифікації ключів Державного підприємства "Українські спеціальні системи".

Як уточнила керівник НАЗК, до складу комісії входили фахівці усіх зацікавлених сторін: НАЗК, ПРООН, розробника ТОВ "Міранда" та представники громадськості - консультанти народного депутата України Павла Костенка.

 

Ну що ж, шановне товариство, комісія з перевірки фактів заповнення «декларації» особою, яка назвала себе Рябошапкою Р.Г...

Опубліковано Корчак Наталією 22 серпня 2016 р.

Заначимо, раніше нардеп Іван Винник заявив, що НАЗК повинне заблокувати доступ до системи електронного декларування доходів державних службовців через неналежний рівень захисту інформації, яка у ній розміщується.

Нагадаємо, НАЗК ініціювало службову перевірку за фактом фальсифікації декларації про доходи члена відомства Руслана Рябошапки, в якій повідомлялося про отримання ним 20 млн гривень від фіктивної комерційної компанії.

 

On Top