НАЗК направило до суду 2 адміністративних протоколи

НАЗК направило до суду 2 адміністративних протоколи
Фото: НАЗК

НАЗК направило до суду протоколи за порушення порядку декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) направило до суду 2 адміністративних протоколи щодо несвоєчасного подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб'єктів декларування. Про це повідомляється на сайті НАПК.

Зазначається, що відповідне рішення прийнято на засіданні Агентства.

Згідно з протоколами, НАЗК встановило випадки несвоєчасного подання в Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомлень про суттєві зміни в майновому стані 2 посадовими особами Мінприроди України, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище

В Агентстві додали, що відповідальність за порушення термінів подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб'єктів декларування передбачена частиною другою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, НАЗК почало повну перевірку декларацій 11 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, серед яких 7 депутатів Верховної Ради України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся