Нападник "Динамо" претендує на звання кращого гравця тижня в Лізі Європи

Нападник "Динамо" претендує на звання кращого гравця тижня в Лізі Європи Фото: Жуніор Мораес (fcdynamo.kiev.ua)

Мораес відзначився хет-триком у ворота "Партизана"

Нападник київського "Динамо" Жуніор Мораес, який відзначився хет-трик у ворота "Партизана" (4:1), потрапив в список претендентів на звання кращого гравця тижня в Лізі Європи. Про це повідомляється на сайті УЄФА.

Бразилець за рахунку 1: 0 оформив дубль на 28 і 31 хвилинах, довівши його до великого, а на 77 хвилині реалізував пенальті і поставив крапку в матчі.

Також на почесне звання претендує Адуріс ("Атлетик"), який забив луганської "Зорі". Крім них номінантами є: Джек Вілшир ("Арсенал"), Арлем Ньоере ("Стяуа"), Огнен Враньєш (АЕК), Марін Анічич ("Астана"), Браніслав Іванович ("Зеніт"), Мануель Фернандеш ("Локомотив") .

Проголосувати за нападника "Динамо" можна на офіційному сайті УЄФА.

Нагадаємо, гол бразильського півзахисника донецького "Шахтаря" Бернарда в ворота "Манчестер Сіті" претендував на звання кращого в Лізі чемпіонів за підсумками заключного туру групового етапу.