ru ua

Наливайченко склав повноваження голови політради "Нашої України" та призупинив членство в партії

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко склав з себе повноваження голови політичної ради партії "Наша Україна" та зупинив своє членство у партії. Про це йдеться у заяві Наливайченка, передає прес-служба партії.

"Я складаю з себе повноваження голови Політичної Ради партії "Наша Україна" та зупиняю своє членство у партії. Дію так, тому що рішення про участь "Нашої України" у виборах у форматі об'єднаної опозиції фатально затягується. Самостійна участь чи утворення партією сепаратних альянсів на виборах суперечать моїй політичній позиції, яку я відстоюю з першого дня перебування в лавах "Нашої України". Такий підхід йде в розріз з процесом об'єднання опозиції, зраджує багатолітні надії українців, послаблює демократичний рух та неминуче призведе до поразки на виборах", - йдеться у заяві.

Наливайченко також зазначив, що продовжує активно працювати в команді єдиної опозиції. "Переконаний, що лише об'єднання усіх українських сил зможе подолати режим корупціонерів та українофобів і принести якісні зміни у житті людей. Треба об'єднати не лише опозиційні партії, а й усіх українців для здобуття народних прав і свобод. Для цього Комітет опору диктатурі має перерости в об'єднаний загальнонаціональний демократичний рух та стати в авангарді боротьби за нову справедливу Україну", - повідомляє Наливайченко.