ru ua

Наливайченко призначив Маркіяна Лубківського радником голови СБУ з питань інформаційної політики

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко призначив Маркіяна Лубківського радником голови СБУ з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко призначив Маркіяна Лубківського радником голови СБУ з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Як зазначається Лубківський координуватиме сферу комунікацій української спецслужби з вітчизняними ЗМІ та світовою спільнотою.
"Головним завданням на довіреній мені керівником Служби безпеки України ділянці роботи бачу інформування українських та зарубіжних громадян про роботу СБУ у спільній справі боротьби з агресором, відстоювання нашої територіальної цілісності, незалежності та європейського шляху розвитку. Намагатимемося робити це на сучасних європейських принципах відкритості, об'єктивності та оперативності", - наголосив Лубківський.

Маркіян Романович Лубківський, український дипломат,надзвичайний і повноважний посол України, народився 2 вересня 1971 р. у Львові.

Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, працював на дипломатичній роботі у Союзній Республіці Югославія, Республіці Хорватія.