"Нафтогаз" і ЄС розпочали проект комплексного вивчення українських сховищ газу

НовиниЕнергетика    17.07.2017 - 12:22
Фото: "Нафтогаз України"
Фото: "Нафтогаз України"

Дослідження спрямоване на вивчення можливостей України на ринку ПСГ

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" і Європейський союз почали проект комплексного вивчення українських підземних сховищ газу для пошуку найбільш ефективної моделі для їх використання. Про це йдеться в повідомленні "Нафтогазу".

Повідомляється, що установче засідання по комплексному вивченню українських підземних сховищ газу відбулося 12 липня 2017 року. Проект фінансується ЄС і націлений на розробку сталого економічного підходу до використання українських підземних сховищ газу в контексті європейського та українського енергетичного ринку.

Дослідження передбачає прогнозування попиту на послуги по зберіганню газу на наступні 20 років і вивчення можливостей України на ринку ПСГ. На основі отриманих результатів будуть розроблені кілька стратегічних сценаріїв оптимального використання українських ПСГ. Технічний аудит кожного об'єкта виконає один з провідних операторів газосховищ в світі Storengy.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" і "Газпром" провели перший раунд переговорів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся