Надаль не зміг дограти матч 1/4 фіналу Australian Open

Надаль не зміг дограти матч 1/4 фіналу Australian Open Фото: Рафаель Надаль (twitter.com/AustralianOpen)

Іспанець знявся по ходу п'ятого сету через травму

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль не зміг закінчити чвертьфінальний матч Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open). Про це повідомляється на сайті змагань.

Він відмовився від продовження боротьби п'ятому сеті матчу проти хорвата Марина Чиліча через пошкодження ноги. Суперники провели на корті 3 години 47 хвилин. Надаль був сильнішим в першому (6: 3) і третьому (7: 6 (7: 5)) сетах, Чиліч виграв другий (6: 3) і четвертий (6: 2). У 5 сеті хорват виграв два гейми.

Надаль, попри зняття з турніру, не втратить першу сходинку в світовому рейтингу за підсумками Australian Open.

За путівку до фіналу шоста ракетка світу посперечається з британським тенісистом Кайлом Едмундом. Раніше суперники провели один очний поєдинок на мастерсі в Шанхаї в минулому сезоні - перемога за Чиличем.

Іспанець прокоментував своє рішення знятися з ходу чвертьфінального матчу.

"Залишається лише прийняти цю ситуацію. Я не в перший раз упустив свій шанс. Я позитивна людина, але сьогодні мені важко, оскільки я не скористався можливістю вийти в півфінал турніру "Великого шолома" і продовжити боротьбу за важливий трофей. Складно з цим змиритися" , - цитує Надаля офіційний сайт турніру .