ДСНС з початку року знешкодила понад 57 тис. боєприпасів

НовиниНадзвичайні події    12.10.2016 - 22:22
Фото: сапери виявили понад 57 тис. боєприпасів
Фото: сапери виявили понад 57 тис. боєприпасів
У Києві виявили склад з боєприпасами, імовірно вивезеними з АТО В Україні за тиждень на пожежах загинули 37 людей, - ДСНС

Зокрема, було знешкоджено 424 авіаційні бомби

З початку 2016 року піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій вилучили та знешкодили 57 тис. 790 боєприпасів, передає прес-служба відомства.

"З початку року піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили вже 7 тис. 717 виїздів, в ході яких вилучили та знешкодили 57 тис. 790 боєприпасів, у тому числі 424 авіаційні бомби", - сказано в повідомленні.

ДСНС просить громадян у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

"Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, станом на кінець вересня було знешкоджено 52 тисячі боєприпасів.

Читайте в розділі

В Італії стався новий підземний поштовх магнітудою 6,2

Нацгвардія відпрацювала на навчаннях протидію авіанальотам та диверсантам

У Середземному морі потонули 25 мігрантів

On Top