НАБУ за вісім місяців передало до суду 24 справи

НовиниПолітика    10.08.2016 - 13:39
Фото: в суд передано 24 справи, що розслідувалися НАБУ
Фото: в суд передано 24 справи, що розслідувалися НАБУ

Звинувачення складені проти 34 осіб

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) за останні вісім місяців передало до суду матеріали 24 кримінальних проваджень. Про це свідчать дані звіту про роботу НАБУ, опублікованого у виданні "Урядовий кур'єр".

Крім того, бюро склало обвинувальні акти щодо 34 осіб. За період з 4 грудня 2015 року по 29 липня 2016 року в відомстві було зареєстровано 126 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення в розрізі правопорушень, віднесених законом до підслідності НАБУ. Також заведено 11 оперативно-розшукових справ.

Згідно з документом, НАБУ склало обвинувальні акти щодо 34 осіб, при цьому обвинувальний вирок суду за матеріалами відомства вступив в законну силу поки тільки щодо двох осіб.


У звіті зазначено, що за період 8 місяців фігурантами справ НАБУ стали 2 депутата Верховної Ради, 2 депутата місцевих рад, 3 державних службовців, 7 суддів, 9 прокурорів, 3 поліцейських, 4 посадових і службових осіб, 5 посадових осіб юридичних осіб публічного права, 2 адвоката, 18 посадових осіб юридичних осіб приватного права, 7 осіб інших категорій.

У розподілі виробництв відповідно до джерел інформації зазначено, що за заявами фізичних та юридичних осіб бюро зареєструвало 49 кримінальних проваджень, за власними напрацюваннями детективів і аналітиків - 51, за заявами і повідомленнями народних депутатів - 4, за матеріалами правоохоронних органів - 16, за рішенням суду - 8. Ще 66 виробництв були передані НАБУ Генеральною прокуратурою та іншими правоохоронними органами.

Нагадаємо, в ході обшуків в НАБУ слідчі Генпрокуратури нічого не вилучили.

Теги публікації: отчет, НАБУ  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся