НАБУ перевіряє близько 20 е-декларацій чиновників

НовиниПолітика    05.11.2016 - 12:52
Фото: Артем Ситник
Фото: Артем Ситник
Ситник розповів про прохання нардепів перевірити е-декларації парламентарів Ситник закликав НАЗК швидше почати перевірку е-декларацій чиновників

Бюро перевіряє е-декларації народних депутатів, членів уряду, парламенту, суддів

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) почало перевірку близько 20 е-декларацій чиновників. Про це повідомив глава Бюро Артем Ситник, передає телеканал "112".

"Наш аналітичний відділ за певними ознаками аналізує декларації, які найбільш очевидні з точки зору незаконного збагачення, і ми за власною ініціативою аналітичним пошуком будемо виявляти ознаки незаконного збагачення і брехню в декларації... Близько 20 (е-декларацій чиновників перевіряє НАБУ, - ред.). У тому числі народних депутатів, членів уряду, парламенту, суддів... декларацій суддів буде приділено особливу увагу", - заявив Ситник.

Нагадаємо, раніше Ситник повідомив, що народні депутати Сергій Лещенко та Світлана Заліщук написали звернення з проханням перевірити е-декларації своїх колег. Він також зазначив, що позафракційний нардеп В'ячеслав Костянтинівський попросив перевірити свою е-декларацію.

Читайте в розділі

ГПУ отримала відео перестрілки у Княжичах, - Луценко

Законопроект про спецконфіскацію може повернутися у ВР ще на цій сесії, - Мін'юст

ГПУ відкрила п'ять кримінальних проваджень по е-деклараціях депутатів, - Луценко

On Top