НАБУ продовжує "придумувати казки" про рахунки Онищенка, - адвокат

НовиниПолітика    10.08.2016 - 18:54

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) продовжує "придумувати казки" про рахунки народного депутата Олександра Онищенка. Таку думку в коментарі українським журналістам висловив адвокат Олег Іщенко.

Зокрема, він назвав абсурдом заяву НАБУ про арешт банківських рахунків його підзахисного в латвійських банках.


"Складно заарештувати рахунки, яких у мого підзахисного в Латвії не існує. Але слідчі НАБУ руками Солом'янського суду це примудрилися "зробити". Більше того, вони ще примудрилися заарештувати рахунки у банку-банкрута, який вже більше року взагалі не працює. Ситуація була б анекдотичною, якщо б ми не мали справу з правоохоронною системою, в яку входять слідчі НАБУ. І якщо вони не гребують розповідати такі казки, що будь-який журналіст може перевірити за кілька хвилин за допомогою інтернету, то можна тільки уявити, як вони в принципі працюють по Онищенку. Все заточене під те, щоб людину засадити. Будь-які контраргументи, будь-який діалог взагалі до уваги не береться. І ось це страшно", - каже Іщенко.

Раніше зі спростуванням наявності будь-яких банківських рахунків в латвійських банках виступив і сам Онищенко. "Це смішно. Як взагалі можна заарештувати рахунки, які закриті? Це ж кричуща некомпетентність!", - заявив народний депутат.

Нагадаємо, слідчі НАБУ подали клопотання до Солом'янського суду столиці про арешт банківських рахунків Олександра Онищенка в латвійських банках Privatbank і Trasta komercbanka. Суд заарештував рахунки, і за заявами НАБУ, йде підготовка до передачі відповідних документів судовим інстанціям Латвії.

On Top