НАБУ планує отримати доступ до реєстру е-декларацій до кінця січня

НовиниПолітика    13.01.2017 - 16:07
Фото: голова НАБУ Артем Ситник
Фото: голова НАБУ Артем Ситник

Технічні аспекти для повного доступу НАБУ до е-декларацій врегулюють упродовж найближчих тижнів

Національне антикорупційне бюро України планує отримати доступ до реєстру електронних декларацій до кінця січня. Про це повідомляє прес-служба бюро.

"13 січня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією. Документ передбачає, з-поміж іншого, доступ НАБУ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів і банків даних, якими володіє НАЗК", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що всі технічні аспекти, необхідні для забезпечення повного доступу Бюро до реєстру е-декларацій, врегулюють упродовж найближчих тижнів.

Отримання повного доступу до зазначеного реєстру підвищить ефективність виявлення корупційних злочинів, підслідних НАБУ.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України ініціювала перед Державною фіскальною службою проведення документальних позапланових перевірок електронних декларацій 29 народних депутатів України.

У НАЗК схвалили правила перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАБУ відкрило ще одне кримінальне провадження на підставі перевірки е-декларацій
Читайте в розділі

Трамп зустрінеться з прем'єр-міністром Британії у п'ятницю

Екс-президент Гамбії покинув країну після відмови від влади

Трамп здійснив перший офіційний візит в якості президента в штаб-квартиру ЦРУ

On Top