ua en ru

У НАБУ відмовилися коментувати розслідування ГПУ про розкриття інформації по Манафорту, - Politico

У НАБУ відмовилися коментувати розслідування ГПУ про розкриття інформації по Манафорту, - Politico Фото: НАБУ (УНІАН)

При цьому в НАБУ визнали, що не були здивовані звинуваченнями

Посадові особи НАБУ відмовилися коментувати інформацію народного депутата України Андрія Деркача про розслідування Генеральної прокуратури України щодо впливу українських посадових осіб у виборчу кампанію Трампа в 2016 році. Про це повідомляється в статті авторитетного американського видання Politico "Український депутат ініціював дослідження зв'язків між Україною і Клінтон", опублікованому в середу, 16 серпня.

Як повідомляється в статті, журналісти видання звернулися в НАБУ за коментарями, але його представники відмовилися пояснювати ситуацію посилаючись на хід розслідування.

"У НАБУ заявили, що вони не можуть коментувати відкрите розслідування, особливо якщо воно проводиться іншим державним органом. Вони сказали, проте, що вони не були особливо здивовані звинуваченнями", - йдеться в статті Politico.

У НАБУ відмовилися коментувати розслідування ГПУ про розкриття інформації по Манафорту, - Politico

Нагадаємо, як повідомляли українські ЗМІ, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом втручання НАБУ у вибори президента Сполучених Штатів Америки. Цю інформацію підтвердив народний депутат Андрій Деркач, який направив звернення в ГПУ на основі журналістського розслідування журналістів "Ери". Він опублікував копію своєї заяви і відповідь ГПУ на неї, тим самим підтвердивши новину про свою безпосередню участь в цій справі.