Наглядова рада "Укрнафти" прийняла рішення про початок підготовки до санації компанії

Вівторок 24 травня 2016 18:24
Наглядова рада "Укрнафти" прийняла рішення про початок підготовки до санації компанії
Фото: наглядова рада дала згоду на підготовку процедури санації "Укрнафти"

Питання про надання згоди на підготовку до процедури санації прийнято одноголосно

Наглядова рада "Укрнафти" ухвалила рішення про початок підготовки процедури санації компанії. Про це РБК-Україна розповіло інформоване джерело в Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України".

"Друге питання про надання згоди на підготовку до процедури санації прийнято одноголосно", - сказав він.


Таким чином, наглядова рада дала згоду на підготовку до введення (ініціювання) процедури санації ПАТ "Укрнафта" до порушення провадження у справі про банкрутство та заходів, пов'язаних із цією процедурою.

Окрім цього, надається доручення правлінню ПАТ "Укрнафта" на розробку проекту плану санації та здійснення необхідних заходів для введення (ініціювання) процедури санації ПАТ "Укрнафта" до порушення провадження у справі про банкрутство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні, 24 травня 2016 року, в будівлі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" проходить засідання наглядової ради "Укрнафти", в якому бере участь биснесмен Ігор Коломойський.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся