ua ru

Спостерігачі ОБСЄ дадуть попередні висновки про виборчу кампанію в Харкові 28 жовтня

Міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) дадуть попередні висновки про виборчої кампанії в Харкові 28 жовтня.

Міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) дадуть попередні висновки про виборчої кампанії в Харкові 28 жовтня. Про це стало відомо в ході зустрічі представників місії ОБСЄ із заступником Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігорем Тереховим, передає прес-служба міськради Харкова.

Зокрема, за словами представника ОБСЄ Ендрю МакЭнти, місія буде працювати в Харкові ще три тижні до виборів і тиждень після 26 жовтня, а попередні висновки про перебіг виборчої кампанії міжнародні спостерігачі дадуть вже через день після виборів.

"Ми не приїжджаємо сюди критикувати. Ми хочемо допомогти, дізнатися про вашу ситуацію. Ми маємо намір спілкуватися не тільки з членами комісій на виборчих дільницях, не тільки з чиновниками, але і з людьми на вулицях, простими харків'янами", - сказав МакЭнти.

Нагадаємо, позачергові вибори народних депутатів України призначені на 26 жовтня 2014 р.