НАБ отримало технічне обладнання від уряду США

НовиниСуспільство    08.07.2016 - 05:36
Фото: США надали НАБ технічне устаткування та програмне забезпечення
Фото: США надали НАБ технічне устаткування та програмне забезпечення

Антикорупційне бюро може фінансуватися лише з державного бюджету або в рамках міжнародної допомоги

Уряд Сполучених Штатів Америки передав Національному антикорупційному бюро України (НАБ) технічне устаткування, програмне забезпечення та офісні меблі відповідно до угод міжнародної технічної допомоги. Про це повідомила прес-служба НАБ.


Відділ з правоохоронних питань посольства США в Україні у рамках проекту "Розбудова спроможності новостворених антикорупційних органів у протидії високопосадовій корупції в Україні" надав НАБ комп’ютерне та серверне обладнання (50 комп’ютерів, 5 ноутбуків та ін.), ліцензійне програмне забезпечення, пристрої для друку, сканування та копіювання документів (32 мультифункціональні пристрої), офісну оргтехніку (телефони, факси, знищувачі документів), а також офісні меблі для обладнання робочих місць працівників бюро.

Відповідно до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", джерелами фінансування НАБ є виключно державний бюджет і фінансування в рамках міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, США виділять Україні додаткові 23 млн доларів гуманітарної допомоги для людей, постраждалих від конфлікту на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top