НАБ не буде завершувати справи, розпочаті іншими підрозділами прокуратури, - Холодницький

НовиниПолітика    06.07.2016 - 05:19
Фото: Холодницький заявив, що НАБ не буде завершувати чужі справи
Фото: Холодницький заявив, що НАБ не буде завершувати чужі справи

Холодницький повідомив, що брати чужі справи, щоб їх завершувати, ніхто не буде

Заступник Генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про те, що Національне антикорупційне бюро (НАБ) не буде завершувати справи, розпочаті іншими підрозділами прокуратури. Про це він повідомив в ефірі "5 каналу".


"Я не можу пояснити, чому органи, які не уповноважені на розслідування тих чи інших справ, все ж займаються цими справами. Я це просто з точки зору юр.принципу пояснити не можу. Це просто нівелювання правової системи, це можливо навіть перевищення службових повноважень. У нас так виходить, що на тренді боротьби з корупцією хочуть всі з нею боротися. Є стаття 87 КПК, яка чітко говорить, що докази, отримані неуповноваженим органом, є неприпустимими і не підлягають дослідженню в суді", - зазначив Холодницький.

Він підкреслив, що справа заступника Миколаївської області не повинна було потрапити до військовій прокуратури.

"До Речі, справа заступника глави Миколаївської області, я не розумію, чому нею займалася військова прокуратура, вони не мають права. Є стаття 216, яка визначає підслідність - заступник губернатора-це чітка підслідність НАБУ. Тим не менш, органи почали справу, витрачали ресурси замість того, щоб займатися своєю справою, вони оголошують підозри. Військова прокуратура більше зловживає такими справами", - додав він.

Нагадаємо, раніше Холодницький заявив, що згідно з процесуальним нормам позбавленого депутатської недоторканності Олександра Онищенка оголосять в розшук не раніше, ніж через два тижні.

On Top