На мітингу "Опозиційного блоку" біля Одеської ОДА виступив Шуфрич

НовиниВибори 2014    09.10.2014 - 18:50

На мітингу біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації, організованому партією "Опозиційний блок" був присутній народний депутат Нестор Шуфрич, на якого 30 вересня під час зустрічі з одеськими виборцями було скоєно напад.

"Синці пройдуть, шрами зарубцюються, зір відновиться. Але ми довели, що нас не зламати. Вони говорили, що я сюди не повернуся, але я знову разом з вами, тому що ми разом 10 років відстоювали наші права і наша справа", - заявив опозиціонер.

Шуфрич у своєму виступі підкреслив, що у Одеси ніхто не забере її славну історію. "Ми ніколи не втечемо з цієї країни і продовжимо цей славний шлях за ваші права. Шлях за наше право говорити тією мовою, яку ми вважаємо рідною", - заявив він.

"З першого дня ми говорили про те, що війна не має перспективи, сьогодні про це говорить вся країна, а коли я сказав про це півроку тому мене назвали зрадником. Коли я сказав, що не можна наших дітей посилати на війну, що треба йти шляхом переговорів і компромісів - сказали, що я зрадник. Сьогодні всі говорять, що потрібен діалог, що військова перспектива не має ніякого рішення", - підкреслив депутат.

Шуфрич також подякував одеситам за те, що вони врятували його від "правосеків".

За підсумками мітингу жителями Одеси була прийнята резолюція з наступними вимогами до влади:

"Ми, одесити, об'єднані загальною ідеєю демократичного і економічного розвитку рідного міста, рідного регіону, єдиної і неподільної України, від чинного керівництва країни в особі Президента України Петра Порошенка представника Президента в Одеській області губернатора Ігоря Палиці вимагаємо:

1. Припинити тиск на учасників передвиборної кампанії від опозиційних сил.

2. Гарантувати нам вільне і безпечне спілкування з будь-якими кандидатами у народні депутати як особиста, так і через засоби масової інформації.

3. Забезпечити громадський порядок в Одесі та Одеській області, особливо на період передвиборної кампанії.

5. Перешкоджати діяльності незаконних формувань, громадських організацій, політичних партій і окремих осіб, які своїми діями, закликами і провокаціями, порушують закони України, обмежують права і свободи громадян України.

6. Гарантувати нам вільне і безпечне волевиявлення 26 жовтня 2014 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top