Під час Kids Fashion Week будуть презентовані дитячі хіджаби

Під час Kids Fashion Week будуть презентовані дитячі хіджаби
Kids Fashion Week

З 3 по 9 листопада в Ростові відбужеться дитячий тиждень моди Kids Fashion Week. Цього року захід проходитиме під гаслом: "Толерантність потрібно виховувати з дитинства". У програмі заплановано показ дитячих хіджабів. У березня 2013 р. під час візиту до Ростова історик моди, художник з костюмів і телеведучий Олександр Васильєв запевнив журналістів, що мусульманська мода для жінок стане популярною в Росії вже через 5 років, пише Ansar.ru.

"Нас чекає мусульманська мода для жінок. Це скасування спідньої спідниці, завжди закриті ноги. Безумовно, це і нашарування - брюки знизу, спідниця зверху. І прикривання волосся" , - сказав Васильєв."Я вважаю, що ми будемо все більше і більше рухатися в бік східної моди, і це буде відображатися в одязі набагато менш вузькому, більш широкому" . На думку історика моди, такі тенденції зумовлені демографічною ситуацією в світі. "У Росії, якщо вірити статистиці, яка мені була доступна, у нас 1,3 дитини на сім'ю, а в Азії, в мусульманських країнах - 8,2 дитини ", - пояснив Васильєв.

Джерело: http://umma.ua/ru/woman_page/children/2013/09/11/21928

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся