ru ua

На Донбасі в ході АТО за ніч загинули 3 українських військових, 20 поранені, - ІС

На Донбасі в ході антитерористичної операції в ніч на 10 липня загинуло 3 українських військових, 20 поранені.

На Донбасі в ході антитерористичної операції в ніч на 10 липня загинуло 3 українських військових, 20 поранені. Про це йдеться у повідомленні групи "Інформаційне спротив".

За даними групи, у зоні АТО зберігається напружена ситуація. Найбільш нестабільна обстановка відмічається в Донецьку, Горлівці, Луганську, Антрациті, Сєвєродонецьку.

"Повсюдно терористи проводять мінування доріг, за якими сили АТО здійснюють переміщення особового складу і техніки, а також здійснюють забезпечення підрозділів", - зазначає ІС.

Так, поблизу н.п. Червона Зоря (Донецька область) на фугасі підірвався БТР-80 сил АТО, в результаті чого 5 силовиків отримали поранення.

У цьому ж районі також на фугасі підірвався БМП-2. У бойовій машині здетонував боєзапас, в результаті чого 2 військовослужбовців загинули, 6 поранені.

Крім того, терористами було здійснено мінометний обстріл пункту пропуску "Довжанський". Також проти силовиків працювали снайпери бойовиків. Там поранено 5 військовослужбовців.

В засідку потрапила колона сил АТО, в результаті чого 1 військовослужбовець загинув, 3 поранені.

Протягом ночі бойовиками були обстріляні 5 блокпостів сил АТО в різних районах Донецької та Луганської областей, в результаті чого один силовик отримав поранення.

Терористами з установки "Град" були обстріляні позиції сил АТО біля селища Металіст поблизу Луганська. Всі випущені реактивні снаряди пройшли повз позицій. Постраждалих немає.