ru ua

На День свободи у Києві 21 листопада відбудеться народне віче

Міністр культури України Євген Нищук оприлюднив план заходів в рамках відзначення Дня свободи у Києві 21 листопада 2014 р.

Міністр культури України Євген Нищук оприлюднив план заходів в рамках відзначення Дня свободи у Києві 21 листопада 2014 р. Про це Нищук повідомив сьогодні під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами міністра культури, 21 листопада у Києві заплановане народне віче, фотовиставки, пробіг, та благодійні акції.
"З 9:00 до 9:30 буде покладання лампадок і квітів від перших осіб держави до символічного пам'ятника Небесній сотні - хреста, пам'ятного знака Героям Небесної сотні на вулиці Інститутській ... Фактично з 10:00 ранку до 24:00 години на Майдані Незалежності буде фотогалерея подій Майдану, фотогалерея героїв АТО, буде оновлена фотовиставка Національної гвардії України", - повідомив Нищук.

Крім того, за його словами, з 11:00 години до 24:00 в Українському домі буде відбуватися ціла низка заходів.

"Дуже багато громадських ініціатив, активістів Майдану, які пропонують ті чи інші заходи: або читання, або презентації фільмів, або фотовиставки, або презентації книг. Серед них відкриття виставки фотографій та артефактів Майдану "Шлях до свободи", - зазначив Нищук.

Також за його словами, на Майдані Незалежності передбачається о 12:00 пробіг "Варшава-Киів". Окрім того на Хрещатику планується фотовиставка з польської сторони.

З 15:00 на Майдані пройде міжнародна благодійна акція "Україна - це я", під час якої з лампадок встановлять конструкцію гербу України.

"З 16:00 до 17:00 запланована хода з Михайлівської площі до Майдану Незалежності самооборонців Майдану, які підійдуть до початку народного віче, яке розпочнеться о 18:00", - повідомив Нищук.

Нагадаємо, 13 листопада 2014 р. Президент України Петро Порошенко підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня гідності і свободи 22 січня - Дня соборності України.