Н.Королевська: Податковий кодекс став інструментом "держмародерства"

Замість того, щоб бути інструментом економічного розвитку і забезпечити поліпшення бізнес-клімату, Податковий кодекс став інструментом «політичного піару і державного мародерства підприємців». Про це заявила глава парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики підприємництва Наталія Королевська, повідомляє її прес-служба.

За її словами, Україна займає 181 місце в рейтингу Paying Taxes-2010 з 183 можливих, що означає найгірші позиції у всьому світі. «Податковий кодекс повинен кардинально змінити правила роботи системи оподаткування, зробити її комфортнішою для підприємців, бізнесу і інвесторів. Проте замість того, щоб бути інструментом економічного розвитку і забезпечити поліпшення бізнес-клімату, він став інструментом піару і державного мародерства підприємців, на якому деякі політики намагаються сколотити рейтинг і політичний капітал», - зазначила Н.Королевська.

Глава Комітету Верховної Ради заявила, що насправді уряд сьогодні обмежений у виборі: зберегти нинішню недосконалу систему або прийняти ще більш недосконалий кодекс, який надасть податковим органам права безконтрольного втручання в діяльність підприємців. «Сьогодні не йдеться про те, як зробити систему краще і ефективніше. Сьогодні йдеться про те, залишити весь негатив, як він є або узаконити державний рекет фіскальних органів. Обидва варіанти ведуть до перспективи втрати навіть тих небагатьох економічних свобод, які за останні роки були відвойовані підприємцями», - зазначила Н.Королевська.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся