М.Азаров: Накопичувальна система пенсійного забезпечення буде введена з 2013 р

Понеділок 14 лютого 2011 16:23

Накопичувальна система пенсійного забезпечення буде введена з 2013 року. Про це журналістам під час відвідування підприємств "Інком" і "Датагруп" заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому він зазначив, що в результаті парламентських слухань про пенсійну реформу Кабмін прийме рішення, чи буде він відкликати проект пенсійної реформи для того, щоб його доопрацювати, або ж доопрацювання документа буде проходити в парламенті.

"Ми домовилися про головне, що накопичувальний етап пенсійної реформи, і наші розрахунки це підтвердили, дозволяють нам записати в законопроекті - 1 січня 2013 р. Тобто 1 січня 2013 р. може заробити механізм накопичувальної системи, тобто персоніфікованих рахунків формування персональної пенсії відразу з декількох джерел", - сказав М.Азаров.

При цьому, за словами М.Азарова в 2011-2012 рр. планується навести порядок у солідарній системі пенсійного забезпечення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся