МВФ не підтримає ідею створення фінансової поліції, - експерт

Субота 13 квітня 2013 12:21

Міжнародний валютний фонд (МВФ) навряд чи підтримає ідею створення поліції. Про це виданню "Дзеркало тижня. Україна" заявив генеральний директор інвестиційної групи DaVinci Анатолій Баронін.

"Місію і МВФ в цілому мало цікавить тактика уряду щодо формування репресивного апарату з метою збільшення збирання податків і зборів. МВФ цікавлять, перш за все, макропоказники і стабільність ринку. Саме тому фонд традиційно відштовхується від цільових орієнтирів. Сама по собі фінполіція не є прямим інструментом економічної стабільності. Більше того, в умовах високого рівня корупції, очевидно, очікуваного ефекту вона не принесе", - говорить Анатолій Баронін.

Експерти вважають, що за підсумками переговорів місії з українським урядом, МВФ на навряд чи підтримає ідею створення фінансової поліції для скорочення "витоку" бюджетних надходжень.

Читайте також: Посольства і великі кредитори України виступають проти створення фінансової поліції

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся