ua en ru

МВС РФ гальмує процес оголошення Януковича в міждержавний розшук, - Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє , що керівництво МВС Російської Федерації гальмує процедуру оголошення відстороненого Верховною Радою з посади Президента України Віктора Януковича в міждержавний розшук.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що керівництво МВС Російської Федерації гальмує процедуру оголошення відстороненого Верховною Радою з посади Президента України Віктора Януковича в міждержавний розшук. Про це Аваков заявив журналістам перед засіданням Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми оформили всі процедури, звернулися письмово до МВС Російської Федерації з тим, щоб відповідно до виконаних процедур Янукович був оголошений в міждержавний розшук на території СНД. Незважаючи на наші письмові запити і всі терміни, це стосується не лише Януковича, ще ряду фігур, останній раз моїм співробітникам МВС Росії відповідало, що документи перебувають на підписі у керівництва МВС Росії і це питання поки не вирішується. Таким чином, Росія порушує всі встановлені процедури щодо розшуку злочинців, які розшукуються за угодою в рамках міждержавного розшуку", - заявив Аваков.