МВС роз'яснило зміни у правилах дорожнього руху з 1 січня

Четвер 04 січня 2018 13:14
МВС роз'яснило зміни у правилах дорожнього руху з 1 січня
Фото: МВС України (РБК-Україна)

Нова система штрафів в Україні ще не почала діяти

В Україні ще не набула чинності нова система штрафів за порушення правил дорожнього руху. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ України.

У МВС пояснили, що з 1 січня 2018 року в силу вступило обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год, впровадження відеофіксації порушень та зміна порядку видачі водійських прав. Перше посвідчення, зокрема, буде видаватися на два роки з правом обміну на постійне, якщо водій за цей час зробить не більше 3 порушень.

"Звертаємо увагу на те, що зміна розміру штрафів неможлива без внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення Верховною Радою України. Нова система штрафів ще не почала діяти", - підкреслили в МВС.

Зазначимо, МВС пропонує підвищити штраф за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год до 3 400 гривень (зараз 510 гривень). За залишення місця ДТП пропонується штраф 3 400 гривень і можливість позбавлення права керування транспортним засобом на термін до шести місяців.

Крім того, в 20 разів пропонується збільшити розмір штрафу за керування авто без відповідного права до 10 200 гривень, а за повторне порушення - 40 800 гривень.

МВС роз'яснило зміни у правилах дорожнього руху з 1 січняМВС роз'яснило зміни у правилах дорожнього руху з 1 січняМВС роз'яснило зміни у правилах дорожнього руху з 1 січня
 

Фото: зміни в ПДР

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні набуло чинності обмеження швидкості транспорту в населених пунктах.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся