ru ua

МВС перевіряє протиправнії дії стосовно інспекторів ДАІ сьогодні на Євромайдані

Сьогодні близько 14:30 на Європейський площі у столиці виник конфлікт між водієм та інспектором ДАІ, який у складі автопатруля забезпечував безпеку дорожнього руху в центрі столиці. МВС проводить за цим фактом перевірку повідомляє прес-служба ДАІ МВС України.

"Працівник ДАІ зупинив автомобіль за порушення правил дорожнього руху, а саме за порушення вимог дорожньої розмітки. Під час оформлення правопорушення до місця події підійшли кілька громадян, які почали закликати водія не погоджуватися з тим фактом, що він скоїв правопорушення. Трохи пізніше до них приєдналося ще близько 20 чоловік, які розпочали суперечку з інспектором ДАІ.

У ході конфлікту активісти поводилися вкрай агресивно, погрожували правоохоронцю, зірвали погони, намагалися пошкодити патрульний автомобіль", - йдеться у повідомленні.

Державтоінспекція закликає учасників масових акцій до поваги та неухильного дотримання законів України, а також нагадує, що право на мирні зібрання не дає підстави громадянам наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху та перешкоджати правоохоронцям виконувати їх прямі обов'язки. Крім того, до осіб, визнаних винними у скоєнні правопорушення, будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства.

Правоохоронці закликають учасники масових акцій поважати закон та не втручатися в діяльність правоохоронних органів.