Музей ВВВ перейменували в Музей історії України у Другій світовій війні

Музей ВВВ перейменували в Музей історії України у Другій світовій війні
Фото: Музей ВВВ

Рішення про переіменування музею прийнято на підставі законів про декомунізацію

Меморіальний комплекс "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни" переіменовано на "Музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс". Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Повідомляється, що зміна назви визначена наказом Віце-прем'єр-міністра - Міністра культури В'ячеслава Кириленка від 16 липня 2015 року. Міністр в свою чергу підтвердив цю інформацію в своєму Twitter.

"Рішення про переіменування музею прийнято на підставі законів про декомунізацію - "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" та "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в України та заборону пропаганди їх символіки", а також законів "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", "Про культуру", "Про музеї та музейну справу"; Положення про Міністерство культури України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві за півроку планують перейменувати 110 вулиць. Зміна назв вулиць, площ, архітектурних об'єктів зумовлена законом про заборону комуністичної ідеології, який набув чинності 21 травня 2015 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся