Mozilla випустила браузер Firefox 16

Mozilla випустила стабільну Firefox 16. Про це повідомляє "Росія-24".

У новій версії браузера була розширена підтримка CSS3 (властивості Animations, Transitions, Transforms, Image Values, IndexedDB та інші) і HTML5, а також деяких інтерфейсів програмування (API) для мобільних пристроїв. Наприклад, тепер розробники можуть дізнатися заряд акумулятора або включити вібрацію на смартфоні.

Також з'явилася Developer Command Line - командний рядок для розробників і просунутих користувачів, з допомогою якого можна отримати доступ до розширених настройок браузера. У власників комп'ютерів на Mac OS X з'явилася функція VoiceOver, яка озвучує текст, якщо на нього наведений курсор.

Як і в браузері Safari, в новому Firefox з'явився вбудований режим "читалки". Для доступу до нього потрібно натиснути на іконку Reader в адресному рядку. У користувачів мобільної версії браузера тепер є меню Share для публікації посилання в соцмережах. Нова функція в системі безпеки - Opt-in activation - дозволить Mozilla самостійно налаштувати або відключити плагіни, які застаріли або стали уразливі для хакерів.

Читайте також: Mozilla випустила версію браузера Firefox для Windows 8

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся