Moody's знизило кредитний рейтинг Туреччини до "сміттєвого"

НовиниЕкономіка    24.09.2016 - 08:28
Фото: рейтингове агентство Moody's
Фото: рейтингове агентство Moody's
У Туреччині звільнили 28 тис. вчителів через зв'язки з терористами Турецька поліція затримала 40 іноземців, підозрюваних у причетності до ІД

Фінансове становище в цій країні погіршилося через політичну нестабільність

Рейтингове агентство Moody's знизило кредитний рейтинг Туреччини на один щабель до "сміттєвого" рівня Ba1. Фінансове становище в цій країні погіршилося через політичну нестабільність, а реакція уряду в Анкарі на спробу держперевороту перешкоджає очікуваним реформам і верховенству закону, йдеться в прес-релізі Moody's, передає DW.

Туреччина знаходиться в "уразливих із фінансової та економічної точок зору обставинах", - наголошено в цьому документі.

"Зовнішня вразливість" країни лише посилилася - як за минулі два роки, так і останнім часом через непередбачені політичні обставини.

Moody's посилається також на сильний відтік туристів, спричинений російськими санкціями, а також терактами в Туреччині. Туристична галузь забезпечує близько 4,5% продуктивності економіки. Одночасно з цим зросли борги уряду, підприємств і банківського сектору. Цього року Туреччині належить виплатити близько 159 млрд доларів. При цьому зафіксовано також втрату довіри інвесторів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Туреччина не визнає легітимність виборів у Державну думу Росії в анексованому Криму.

Читайте в розділі

Сукупний збиток ТОП-100 держпідприємств зменшився більш ніж в два рази

НБУ на 27 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,58

Курс долара на міжбанку 26 жовтня знизився до 25,54

On Top