Moody's помістило рейтинги українського OTP Bank в список на перегляд з можливим пониженням

Середа 05 жовтня 2011 18:51

Міжнародне рейтингове агентство Moody's помістило довгострокові рейтинги за банківськими депозитами OTP Bank (Україна) в національній та іноземній валюті в список на перегляд з можливим пониженням. Про це говориться в повідомленні агентства.
Згідно з повідомленням moody's, перенесення рейтингів фінансового інституту в список на перегляд обумовлений попереднім рішенням агентства по перенесенню в цей список рейтингу фінансової стабільності материнської компанії - найбільшого комерційного банку Угорщини OTP Bank. Відповідно, при зниженні рейтингів материнської структури, будуть знижені і рейтинги української "дочки".
В той же час, фахівці moody's відзначають високу ступінь операційної інтеграції ОТП банку з материнською компанією, а також відкриту готовність угорського банку надати інвестиційну допомогу і підтримку ліквідності.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся