"Монако" здолав "Манчестер Сіті" і вийшов у чвертьфінал ЛЧ

"Монако" здолав "Манчестер Сіті" і вийшов у чвертьфінал ЛЧ Фото: Монако - Манчестер Сіті

Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів

Французький "Монако" в домашньому поєдинку обіграв англійський "Манчестер Сіті" і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів. У складі французької команди відзначилися Кіліан Мбаппе (8 хв.), Фабіньо (29) і Тьемуа Бакайоко (77). Гості відповіли голом Лероя Сані (71).

Монако - Ман Сіті 3:1

Голи: Мбаппе (8), Фабіньо (29), Бакайоко (77), Сані (72).

Монако: Субашич, Сідібе, Раджі (Траоре, 70), Жемерсон, Менді, Фабіньо, Бакайоко, Лемарен, Бернарду Сілва, Жермен, Мбаппе (Моутіньо, 81).

Манчестер Сіті: Кабальєро, Санья, Стоунз, Коларов, Кліші (Ихеаначо, 85) — Стерлінг, Фернандіньо, Давід Сілва, Де Брайне, Агуеро, Сані.

Попередження: Бакайоко, Жермен, Стерлінг, Санья, Де Брайне.

Таким чином сьогодні завершилися останні матчі стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. До чвертьфіналу пройшли "Барселона", "Атлетіко", "Реал", "Баварія", "Боруссія" Д, "Лестер", "Монако", "Ювентуса". Жеребкування відбудеться у п'ятницю, 17 березня.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Атлетіко" зіграв внічию з німецьким "Байєром" і потрапив в наступну стадію турніру.