У МОН опублікували дати роботи центрів для вступу абітурієнтів з Криму та Донбасу

Понеділок 23 квітня 2018 14:24
У МОН опублікували дати роботи центрів для вступу абітурієнтів з Криму та Донбасу
Фото: абітурієнти (УНІАН)

Документи для вступу на контрактну форму навчання прийматимуться до 26 вересня

Освітні центри для спрощеного вступу  абітурієнтів з Криму та Донбасу  працюватимуть з 4 червня до 28 вересня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки (МОН) України.

"Цього року освітні центри "Донбас-Україна" і "Крим-Україна" працюватимуть з 4 червня до 28 вересня - через них абітурієнти з окупованих територій можуть вступити до вишів за спрощеною процедурою. Відповідні зміни щодо періоду роботи центрів були внесені до наказів МОН та зареєстровані в Мін’юсті", - йдеться у повідомленні.

Також змінилися дати, до яких потрібно подати документи вступникам з Криму та непідконтрольної частини Донбасу, які хочуть подати документи через ці центри:

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування)

  • Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів - до 18:00 20 липня; вступні іспити - до 23 липня; зарахування - до 12:00 26 липня
  • Для вступників з Донбасу: прийом документів - до 18:00 20 липня; вступні іспити - до 26 липня; зарахування - до 12:00 7 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів

  • Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів - до 18:00 1 серпня; вступні іспити - до 7 серпня; зарахування - до 12:00 8 серпня.
  • Для вступників з Донбасу: прийом документів - до 18:00 1 серпня; вступні іспити - до 7 серпня; зарахування - до 12:00 14 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів

  • Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів - до 18-ї год. 14 липня; вступні іспити - до 22 липня; зарахування - до 12-ї год. 30 липня.
  • Для вступників з Донбасу: прийом документів - до 18-ї год. 14 липня; вступні іспити - до 22 липня; зарахування - до 12-ї год. 30 липня.

При цьому документи для вступу на контрактну форму навчання через вищезазначені освітні центри за всіма рівнями прийматимуться до 26 вересня.

Нагадаємо, 20 квітня у МОН затвердили порядок вступу на магістратуру.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся