МОН дало рекомендації абітурієнтам, які не змогли подати електронні заяви до вузів

НовиниСуспільство    25.07.2017 - 16:49
Фото: Лілія Гриневич (http://mon.gov.ua)
Фото: Лілія Гриневич (http://mon.gov.ua)

Вступники, які не змогли подати електроні заяви, зможуть подавати заяви до вишів у паперовій формі 25-26 липня

У Міністерстві освіти та науки України повідомили, що 25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати заяви до вишів у паперовій формі, передає прес-служба міністерства.

Відповідне рішення було ухвалено під час наради міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися ключові проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

"Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж двох останніх днів подавати заяви у паперовій формі – незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це у паперовій формі. Відповідний лист направлено усім керівникам вищих навчальних закладів", - підкреслила Гриневич.

Крім того, листом врегульовано питання щодо внесення до електронних кабінетів документів, які підтверджують право на зарахування 200 балів з двох вступних випробувань тим вступникам, які є членами збірних команд України і які брали участь у міжнародних олімпіадах, чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

У тих заявах, де не підтвердилися підстави для нарахування 200 балів, будуть внесені наступні зміни:

  • для всіх заяв, які не отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал;
  • для всіх заяв, що вже зареєстровані навчальним закладом та які отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал. Заява буде повернута в статус "Зареєстровано у вищому навчальному закладі". Кожен ВНЗ отримає лист з переліком номерів заяв, що були змінені;
  • для таких вступників буде заблоковано реєстрацію нових заяв з підставами для нарахування 200 балів. Кожен вступник отримає відповідне повідомлення на електронну пошту, на яку зареєстрований електронний кабінет.

Нагадаємо, у 2017 році державне замовлення на набір до вузів буде скорочене на 20,7%.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top