У МІУ мають намір повернути Україні статус транзитної держави

У МІУ мають намір повернути Україні статус транзитної держави
Фото: Володимир Омелян прокоментував новий транспортний коридор

Йдеться про створення міжнародного транспортного коридору Балтійське море - Чорне море - Каспійське море

Україна має повернути собі статус транзитної держави, сформувавши комплексну стратегію розвитку всіх видів вантажних перевезень. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи ініціативу України щодо створення міжнародного транспортного коридору за напрямком Балтійське море - Чорне море - Каспійське море, повідомляє прес-служба МІУ.

"Для відновлення транзитних потужностей України все є: географічне розташування, вихід до моря, надійні міжнародні партнери. Створення міжнародного транспортного коридору за напрямком Балтійське море - Чорне море - Каспійське море дозволить сформувати комплексну стратегію розвитку всіх видів вантажних перевезень, а також завантажити існуючу транспорту інфраструктуру вздовж цього напрямку", - вважає міністр.


Він також наголосив, що підписання угоди створить платформу для конструктивного діалогу між державними та бізнес-структурами, які зацікавлені у здійсненні перевезень за цими напрямками.

"Ми зможемо виробити єдину взаємовигідну тарифну політику, консолідовані рішення щодо оптимізації умов здійснення перевезень різними видами транспорту: залізничним, автомобільним, поромним, а також внутрішніми водними шляхами", - зазначив Омелян.

У МІУ мають намір повернути Україні статус транзитної державиФото: презентація нового транспортного коридиру

Нагадаємо, раніше глава Мінінфраструктури Володимир Омелян заявив про намір переорієнтувати українські морські порти з експортних на транзитні операції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся