ru ua

Mitsubishi відкликає близько 1,2 млн автомобілів в Японії через несправність маслоущільнювальних кілець

Японська компанія Mitsubishi Motors відкликає близько 1,2 млн автомобілів марки 660 cc, проданих в Японії в період з 1996 р. по 2004 р., через несправність маслоущільнюючих кілець, передає Reuters.

Як повідомив представник компанії, несправність полягає в тому, що маслоущільнювальні кільця можуть зісковзнути, що призведе до витоку масла і поломки двигуна автомобіля. При цьому компанія уточнює, що несправність виявлена тільки у машин, проданих в Японії. Автомобілі аналогічної марки, продані за кордоном, функціонують справно.

Відкликання автомобілів, ймовірно, обійдеться компанії приблизно в 7,5 млрд ієн (89,3 млн дол.). Витрати на усунення несправності будуть враховані при перегляді прогнозу по прибутку Mitsubishi Motors на 2012-2013 фінансовий рік.

Mitsubishi Motors є одним з найбільших світових виробників, що випускає в рік більше 1,6 млн автомобілів в 32 країнах світу. Компанія випускає різноманітну продукцію - від міні-автомобілів до важких вантажівок, автобусів і спеціальних комерційних автомобілів. У Росії Mitsubishi Morors продає позашляховики і легкові автомобілі.

Читайте також: Обсяг продажів легкових автомобілів в Європі в листопаді знизився на 10,3% - до 926 тис. 486 шт