Мітинг під Радою: поліція не виключає участь радикально налаштованих громадян

Мітинг під Радою: поліція не виключає участь радикально налаштованих громадян
Фото: Сергій Князєв (mvs.gov.ua)

Поліція готова забезпечити порядок на акції в центрі Києва

У Національній поліції не виключають, що у мітингу під будівлею Верховної Ради України будуть брати участь радикально налаштовані громадяни. Про це заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв.

"Сьогодні на Площі Конституції можлива участь радикально налаштованих громадян. Ми всі пам'ятаємо події, які сталися неподалік на цій же вулиці на День Незалежності, коли радикали кинули бойову гранату, і ми мали трьох поранених. Такі акції, які проходять сьогодні - люди повинні розуміти, що, в першу чергу, безпека громадян - це найголовніше", - заявив Князєв.

За його словами, поліція повністю контролює ситуацію і готова забезпечити безпеку учасників мітингу і перехожих незалежно від того, будуть провокації чи ні.

 

Нагадаємо, раніше поліція закликала учасників акції в Києві утриматися від провокацій.

"Поліція застерігає активно налаштованих громадян від будь-яких провокаційних дій. Можливі провокації щодо самих учасників мітингу, так і перехожих", - заявив Князєв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся