Місія ООН фіксує численні факти репресій в окупованому Криму, - МЗС

Місія ООН фіксує численні факти репресій в окупованому Криму, - МЗС
Фото: МЗС України (РБК-Україна)

Міжнародні організації закликаю РФ припинити переслідування жителів Криму за національною ознакою

Моніторингова місія Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні фіксує численні факти репресій в окупованому Криму. Про це сообщает прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"В черговий раз звертаємо увагу до систематичних порушень Російською Федерацією прав людини на тимчасово окупованій території РФ Автономної Республіки Крим і Севастополя, де міжнародними спостерігачами, зокрема Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні, фіксуються численні факти репресій проти громадян України за національною ознакою, етнічних і політичних переслідувань з боку державних органів Російської Федерації", - йдеться в повідомленні

Так, необхідність припинення порушень РФ прав людини в окупованому Криму, в тому числі переслідувань жителів Криму за національною ознакою, наголошується в резолюціях і рішеннях міжнародних організацій, зокрема, Генеральної Асамблеї ООН, Ради ООН з прав людини, Комітету міністрів Ради Європи та Парламентської Асамблеї ОБСЄ та ін.

Зазначено, що грубі порушення РФ прав людини на території окупованого Криму стали підставою для звернення в Міжнародний суд з позовом про порушення норм Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники Організації об'єднаних націй (ООН) зафіксували велика кількість негативних тенденцій щодо порушення прав людини на території тимчасово окупованого Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся