Місія МВФ працюватиме в Києві до 3 липня

Вівторок 24 червня 2014 10:41
Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) працюватиме в Києві до 3 липня 2014 р.

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) працюватиме в Києві до 3 липня 2014 р. Про це сьогодні в Києві заявив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше (на фото), передає прес-служба фонду.

"Місія МВФ під керівництвом пана Ніколая Георгієва прибуде в Україну 24 червня, щоб провести низку дискусій в рамках першого перегляду економічної програми влади, підтримуваної коштами МВФ. Місія оцінить прогрес у запровадженні програми та обговорить з представниками влади країни цілі та завдання на подальший період. На кілька днів до роботи місії приєднається пан Поул Томсен, заступник директора Європейського департаменту МВФ. Місія планує завершити свою роботу 3 липня", - заявив Жером Ваше.

Нагадаємо, останній раз місія МВФ працювала в Україні в березні 2014 р.

30 квітня 2014 р. рада директорів МВФ схвалила програму допомоги для України, яка передбачає виділення кредиту 17,01 млрд дол. у найближчі два роки.

У травні Україна отримала від МВФ перший транш кредиту в сумі 3,19 млрд дол.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся