ua ru

МОЗ отримало понад 34 млн грн гумдопомоги для фронтових і прифронтових територій

Міністерство охорони здоров'я України отримало 34,8 млн грн гуманітарної допомоги для фронтових і прифронтових областей. Про це, відповідаючи на запитання громадян під час прямої телефонної лінії, повідомив в.о. міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець, передає кореспондент РБК-Україна.

"Завдяки роботі нашого комітету і координаційного штабу на сьогоднішній день на 34,8 млн грн ми отримали гуманітарної допомоги. Цю допомогу надавали українські фармацевтичні компанії і закордонні, а також і ВООЗ, яка надала на 280 тис. медичної гумдопомоги. Її вистачить на 340 тис. населення, тобто на три місяці", - сказав Лазоришинець.

За його словами, серед гуманітарної допомоги протизапальні препарати, інфузійні розчини, внутрішньовенні катетори та інше.

"Цю допомогу ми роздавали по військовій території: і по прифронтових областях (Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя), і по фронтових територіях - це Донецька і Луганська область, а також ми надавали її і до медичних підрозділів нашої армії, тобто МОУ, МВС, Нацгвардії і до медслужби СБУ та прикордонних військ", - зазначив Лазоришинець.

"Також ми отримали гуманітарну допомогу противостолбнячного анотоксіна, 300 тис. доз, які були в першу чергу передані учасникам АТО", - додав в.о. міністра.

Нагадаємо, українська діаспора передала правоохоронцям гуманітарну допомогу на 500 тис. грн.