ru ua

МОЗ відсторонило Амосову від обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця

МОЗ відсторонило Амосову від обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Фото: Катерина Амосова (УНІАН)

Амосову усунули через зриву іспиту, який мали скласти студенти-стоматологи

Міністерство охорони здоров'я України відсторонило Катерину Амосову від виконання обов'язків ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця. Про це йдеться в повідомленні МОЗ у Facebook.

Повідомляється, що згідно з графіком 20 лютого 2018 року по всій країні у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів, мав пройти ліцензійний інтегрований іспит "Крок 1. Стоматологія". Однак у зв'язку з відсутністю договору між Центром тестування та медуніверситетом ім. Богомольця студенти третього курсу стоматологічного факультету НМУ позбавлені можливості здати іспит "Крок 1. Стоматологія".

"Звертаємо увагу, що студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед усіх своїх колег з 13 вузів, для яких сьогодні не відбувся ліцензійний іспит", - підкреслили в МОЗ.

У відомстві додали, що листом від 2 лютого зверталися до керівництва НМУ з вимогою забезпечити навчальний процес на рівні державних стандартів освіти. Станом на 20 лютого керівництво ВНЗ не розпочало переговорну процедуру і не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів "Крок", таким чином, зірвавши проведення іспиту "Крок 1. Стоматологія" для студентів НМУ.

"Для вирішення ситуації МОЗ України доручило Центру тестування прийняти всі необхідні заходи і призначити для студентів-стоматологів НМУ іншу дату складання ліцензійного іспиту "Крок 1. Стоматологія" протягом поточного навчального року. Це дозволить студентам НМУ, які успішно здадуть цей ліцензійний іспит, бути переведеними на наступний курс навчання. Разом із тим, МОЗ України відсторонює від виконання обов'язків ректора НМУ ім. О. О. Богомольця Амосову К. М.", - йдеться в повідомленні.

Також у міністерстві створюється комісія для всебічного розгляду цієї ситуації, а на час діяльності комісії від виконання обов'язків відсторонюється директор Центру тестування МОЗ України Ірина Булах.

МОЗ України відсторонює від виконання обов'язків ректора НМУ Амосову К.М. Згідно з графіком, погодженим МОЗ України, 20...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України 20 лютого 2018 р.

Нагадаємо, восени 2015 року МОЗ відсторонив Катерину Амосову на час перевірки. Тоді відомство перевіряло ситуацію з тим, що студенти, які вступили у 2015 році, змушені були шукати житло, хоча ВНЗ гарантував проживання в гуртожитках.