МОЗ оголосив конкурс на посаду директора Національного інституту раку

Понеділок 02 березня 2015 12:21

Міністерство охорони здоров'я України оголосило конкурс на посаду директора Національного інституту раку. У Міністерстві відбулося засідання комісії з питань відкритого відбору кандидатів на посаду директора Національного інституту раку, передає прес-служба відомства.

Члени комісії вирішили, що допущеними до відбору можуть бути люди, які мають вищу освіту за напрямом "Медицина" і вчений ступінь, вільно володіють українською мовою та пропрацювали в сфері управління не менше 5 років.

За рішенням комісії, необхідні документи номінанти можуть подати до МОЗ України з 2 по 17 березня 2015 року.

Голова вченої ради України Валерій Запорожан також запропонував в перелік документів обов'язково додати і план розвитку головної онкологічної установи країни. Тому таку програму також необхідно подати з основними паперами.

Нагадаємо, звільнений 11 лютого директор Національного інституту раку України, професор Ігор Щепотін 16 лютого влаштував скандал під час операції.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся