МОЗ розпочинає розробку концепції держпрограми розвитку імпортозамінних виробництв в Україні

Середа 08 червня 2016 12:56
МОЗ розпочинає розробку концепції держпрограми розвитку імпортозамінних виробництв в Україні
Фото: МОЗ розпочинає розробку концепції держпрограми розвитку імпортозамінних виробництв

МОЗ запрошує громадськість та фармацевтів долучитися до розробки концепції

Міністерство охорони здоров'я України із залученням представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку розпочинає процес розробки Концепції державної програми розвитку імпортозаміщення в Україні, спрямовану на збільшення частки лікарських засобів вітчизняного виробництва на медичному ринку нашої країни, підтримки вітчизняного виробника, розвитку імпортозамінних виробництв лікарських засобів та виробів медичного призначення, передає прес-служба МОЗ.


"Розвиток та удосконалення вітчизняного фармацевтичного ринку, що забезпечувало би пацієнтів доступними і якісними ліками та було конкурентоздатним – стратегічне завдання діяльності МОЗ України… МОЗ запрошує усіх зацікавлених представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку долучитися до розробки Концепції, поділитися своїми ідеями та пропозиціями можна на е-mail: tlyaskovsky@moz.gov.com, m.nesterchuk@gmail.com, тел. (044)200-07-93", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, МОЗ зареєстрував нові вакцини від сказу і укусів гадюк.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся