Мін'юст оприлюднив антирейтинг компаній-боржників по виплаті зарплати

Мін'юст оприлюднив антирейтинг компаній-боржників по виплаті зарплати
Фото: Міністерство юстиції України (УНІАН)

Подібні антирейтинги будуть створені й опубліковані у всіх регіонах країни

Міністерство юстиції України оприлюднило антирейтинг підприємств-боржників з виплати заробітної плати. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту.

Повідомляється, що антирейтинг створено у рамках кампанії по примусовому стягненню заборгованості по виплаті заробітної плати та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

"Це ілюстрація того, що сьогодні мають місце грубі порушення підприємствами трудових прав людей. Міністерство юстиції вживатиме всіх заходів для ліквідації їх заборгованості перед своїми працівниками", - підкреслила заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко.

Вона також додала, що такі антирейтинги будуть створені й опубліковані у всіх регіонах країни.

Згідно з оприлюдненим рейтингом, найбільшим боржником є Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (73,7 млн гривень). На другому місці антирейтингу Суднобудівний завод ім. 61 Комунара в Миколаївській області (30,3 млн гривень), на третьому - харківський футбольний клуб "Металіст" (28,6 млн гривень).

Мін'юст оприлюднив антирейтинг компаній-боржників по виплаті зарплати

Фото: антирейтинг підприємств-боржників по виплаті зарплати

Нагадаємо, раніше Мін'юст анонсував запуск реєстру компаній-боржників по виплаті зарплат.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся