Мінтрансзв'язку збільшив розмір аеропортових зборів в аеропорту "Сімферополь"

Міністерство транспорту і зв'язку України ініціює внесення змін до наказу, що визначає розміри аеропортових зборів в міжнародному аеропорту "Сімферополь". Відповідний проект наказу "Про внесення змін до наказу Мінтрансзв'язку від 14 квітня 2008 р. № 433" зареєстрований у Міністерстві юстиції 5 вересня 2011 р.
Документ передбачає встановлення нових розмірів аеропортових зборів в аеропорту "Сімферополь". Зокрема: збір за посадку-зліт повітряних суден - 16 (з 13-ті) дол. за 1 т максимальної злітної маси (МВМ) для міжнародних, і 5 дол. - для внутрішніх напрямків; збір за обслуговування пасажирів в аеропорту - 20 дол. (з 16,5) за кожного відправленого пасажира для міжнародних і 3,5 дол. - для внутрішніх напрямків. Збір за забезпечення авіаційної безпеки для пасажирського повітряного судна планується встановити у розмірі 4,5 дол. (з 3,5) за кожного відправленого пасажира для міжнародних, і 1,5 дол. - для внутрішніх напрямків. Що стосується вантажних повітряних суден, то збір складе 2,5 (з 1,15) дол. за кожну тонну МВМ для міжнародних, і 1,15 дол. - для внутрішніх напрямків.
Наднормативна стоянка повітряних суден буде коштувати 0,4 (з 0,3) дол. за кожну годину такий стоянки і кожну тонну МВМ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся