ua en ru

Мінтрансзв'язку спільно з МВС ініціює заборону пасажирських автоперевезень, що здійснюються у нічний час на нерегулярних і регулярних спеціальних маршрутах

11:49 18.08.2010 Ср
2 мин

Мінтрансзв'язку спільно з МВС ініціює заборону пасажирських автоперевезень, що здійснюються у нічний час на нерегулярних і регулярних спеціальних маршрутах, встановлення цифрових тахографів стане обов'язковою умовою для перевезення пасажирів вночі. Про це йдеться у проекті наказу Міністерства транспорту та зв'язку, Міністерства внутрішніх справ «Про внесення змін до наказу Мінтрансзв'язку, МВС від 10.01.2006 № 1/6» «Про забезпечення безпеки пасажирських перевезень у зимовий період», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 20 січня 2006 р. за № 48/11922, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку.

До нерегулярних пасажирських автоперевезень належать разові перевезення, наприклад, такі, що здійснюються на замовлення. Відповідно, згідно з проектом наказу, заборона стосується і тих нелегальних перевезень, що фактично здійснюють регулярні пасажирські рейси, але працюють без належної дозвільної документації під виглядом нерегулярних та регулярних спеціальних перевезень. Заборона також стосується регулярних спеціальних маршрутів, якими є перевезення певних категорій пасажирів (працівників підприємств, школярів, студентів, екскурсантів та інших), що здійснюються з певною регулярністю і з певною метою.

Головавтотрансінспекція звертає увагу, що вплив цього наказу не стосується регулярних пасажирських перевезень у нічний час на маршрутах загального користування, що здійснюються відповідно до затверджених розкладів руху, та тих перевезень пасажирів, які будуть виконуватись автобусами, обладнаними тахографами.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: