Мінторг РФ підрахував суму збитків російської промисловості від санкцій

Мінторг РФ підрахував суму збитків російської промисловості від санкцій
Фото: Гліб Нікітін

Збиток промисловості може становити до 20 млрд дол

Збиток російської промисловості від санкцій, введених відносно РФ країнами ЄС і США, може досягти 20 млрд дол. Про це заявив тимчасово виконуючий обов'язки міністра промисловості і торгівлі РФ Гліб Нікітін в ефірі телеканалу РБК, передають російські ЗМІ.

"Збиток промисловості може становити до 20 млрд дол. у зв'язку з подорожчанням рефінансування на внутрішньому ринку і з неотриманням обсягів рефінансування відповідних кредитів за кордоном", - вважає Нікітін.

Крім того, за його словами, антиросійські санкції були спрямовані в основному проти таких секторів, як нафтогазовий комплекс і оборонні підприємства, і саме ці сектори демонструють, незважаючи на кризу, невелике зростання.

"У червні 2015 р. практично всі галузі промисловості, за винятком, можливо, ряду секторів, які не були в кризі, демонстрували зростання - наприклад хімічна промисловість. В інших секторах ми отримали зростання по відношенню до травня. Якщо усунути сезонність, то це збереження рівня минулого місяця. Ми перейшли від рецесії до стагнації. У цьому сенсі пік негативних очікувань і пік проблем пройдений, якщо не буде якихось додаткових зовнішніх шоків і впливів", - додав Нікітін.

Нагадаємо, міністр оборони Великобританії Майкл Феллон заявив, що Великобританія буде наполягати на збереженні санкцій проти Росії до повного відновлення нею дотримання міжнародного права щодо України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся