Мінпаливенерго України має намір знову продавати електрику до Молдови.

Мінпаливенерго України вирішило скористатися підвищенням цін на російську електроенергію і відновило переговори про імпорт енергії до Молдови. Про те, що Україна веде переговори про відновлення експорту електроенергії до Молдови із держмонополією Energocom, виданню "Комерсант-Україна" повідомив прес-секретар Мінпаливенерго України Фент Ді. Він пояснив, що з 2010 р. вартість російської електроенергії, що поставляється в цю країну, збільшилася для молдавських споживачів на 24%. Це змусило Energocom сісти за стіл переговорів. "Україна здатна запропонувати Молдові партнерські умови, які будуть вигідні обом сторонам", - завірив він. Ф.Ді оцінює щомісячний попит на електроенергію в країні в 250-270 млн кВт.год.

Нагадаємо, Україна припинила комерційні постачання електроенергії до Молдови на початку минулого року у зв'язку з тим, що Росія запропонувала цій країні нижчу ціну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся