Мінсоцполітики пропонує зробити накопичувальну пенсійну систему недержавною

Фото: Андрій Рева (kmu.gov.ua)
Фото: Андрій Рева (kmu.gov.ua)

На думку Реви, українці мають самі вибирати пенсійний фонд для внесків

Міністр соціальної політики України Андрій Рева вважає, що накопичувальну пенсійну систему необхідно зробити недержавною. Про це він сказав сьогодні в ході круглого столу, передає кореспондент РБК-Україна.

"У законі передбачено, що загальнообов'язкова державна пенсійна система повинна бути державною. Якщо залишається норма цього закону, то люди, які повинні платити внески, вони повинні потрапляти в цей державний накопичувальний фонд, хоча багато експертів і народних депутатів, і особисто я вважаю, що це мають бути недержавні фонди", - зазначив Рева.

Він також зазначив, що українець має сам обирати недержавний пенсійний фонд і робити в нього внески.

"Якщо ми говоримо про накопичення, то я думаю - хоча тут можуть бути різні думки - що повинен платити сам працівник зі свого заробітку, тому що це його кошти, які він повинен накопичити", - сказав Рева, зазначивши, що остаточний варіант накопичувальної пенсійної системи буде представлений у відповідному законопроекті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо введення накопичувальної пенсійної системи.